Starše 93
2205 Starše
NAPOVEDNIK SIP TV
TOREK 24. 05.
00:00 Video strani
08:00 Revija PZ na Ptuju; 1.del
10:00 Utrip iz Ormoža
11:10 Gostilna pri Francet
12:10 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 MarijaFest 2016
20:00 18. Praznik Občine Destrnik
21:30 Dobrodelni koncert OŠ Majšperk
23:00 Video strani
SREDA 25. 05.
00:00 Video strani
08:00 Koncert MePZ DŽD Gerečja vas
09:00 Ptujska kronika
09:30 ŠKL
10:00 Dan ljubiteljske kulture v občini Starše
10:30 Gostilna pri Francet
11:30 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 Oddaja iz občine Starše
20:00 Kronika iz Občine Hajdina
21:30 Koncert MePZ DŽD Gerečja vas
22:00 Polka in Majolka
23:00 Video strani
ČETRTEK 26. 05.
00:00 Video strani
08:00 Kronika iz občine Dornava
09:30 ŠKL
10:00 Pod lipo – Pišečki godci
12:00 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 Seja sveta Dornava – V ŽIVO
20:00 45 let OOZ Ptuj
21:30 Kronika iz občine Dornava
22:15 Glasbena oddaja
23:00 Video strani
PETEK 27. 05.
00:00 Video strani
08:00 Gorišnica – Iz naših krajev
09:00 Koncert OPZ Kamenčki Lenart
10:30 Utrip iz Ormoža
11:30 Polka in Majolka
12:30 Ujemi sanje
14:30 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 Oddaja iz Slovenskih Goric
20:00 Gorišnica – Iz naših krajev
21:00 Utrip iz Ormoža
22:00 Glasbena oddaja
23:00 Video strani
SOBOTA 28. 05.
00:00 Video strani
08:00 Pesmi iz korantove dežele
10:00 Oddaja iz Slovenskih Goric
11:00 Ptujska Kronika
11:30 ŠKL
12:00 Seja sveta Dornava – ponovitev
13:30 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 MarijaFest 2016
20:00 Kronika iz občine Markovci
21:30 Ujemi sanje
23:00 Polka in majolka
23:58 Video strani
NEDELJA 29. 05.
00:00 Video strani
08:00 ŠKL
08:30 Ptujska kronika
09:00 Kronika iz Občine Hajdina
11:00 Oddaja iz občine Videm
13:00 45 let OOZ Ptuj
15:00 Gorišnica – Iz naših krajev
17:00 18. Praznik Občine Destrnik
18:30 Oddaja iz Slovenskih Goric
20:00 Polje, kdo bo tebe ljubil
23:00 Video strani
PONEDELJEK 30. 05.
00:00 Video strani
08:00 Revija PZ na Ptuju; 2.del
10:00 ŠKL
10:30 Ptujska kronika
11:00 Polka in Majolka
12:00 Ujemi sanje
13:30 Video strani
15:00 Italijanska izložba – V ŽIVO
18:00 Oddaja iz občine Videm
20:00 Kronika iz občine Markovci
21:30 Pesmi iz korantove dežele
23:00 Video strani